Protokollid


Protokollides on esitatud parlamendikomisjonide koosolekutel toimunud arutelude ja vastu võetud otsuste kokkuvõte. Protokollid kinnitatakse tavaliselt parlamendikomisjoni järgmise koosoleku alguses. Siit lehelt leiate uuemad protokollid.

Kõik olemasolevad protokollid leiate otsingu abil.
Lisateavet leiate koosoleku dokumentidest.

Mõned dokumendid ei ole Teie keeles kättesaadavad. Need pakutakse Teile automaatselt mõnes teises keeles. Need dokumendid on märgistatud asenduskeele sümboliga (nt ).

  MINUTES - Monday, 30 September 2019 - Tuesday, 1 October 2019

18-11-2019 AFET_PV(2019)09-30-1 PE643.164v01-00
AFET

 

  MINUTES - Tuesday, 12 November 2019

15-11-2019 ITRE_PV(2019)11-11-1 PE643.194v01-00
ITRE

 

  MINUTES - Thursday, 14 November 2019

15-11-2019 TRAN_PV(2019)11-14-1 PE643.223v01-00
TRAN

 

  MINUTES - Tuesday, 5 November 2019

15-11-2019 CULT_PV(2019)11-05-1 PE643.209v01-00
CULT

 

  MINUTES - Monday, 14 October 2019

14-11-2019 AFET_PV(2019)10-14-1 PE642.921v01-00
AFET

 

  MINUTES - Wednesday, 6 November 2019

14-11-2019 BUDG_PV(2019)11-06-1 PE643.094v01-00
BUDG

 

  MINUTES - Tuesday, 12 November 2019

14-11-2019 EMPL_PV(2019)11-12-1 PE643.184v01-00
EMPL

 

  MINUTES - Wednesday, 6 November 2019 - Thursday, 7 November 2019

13-11-2019 INTA_PV(2019)11-06-1 PE643.179v01-00
INTA

 

  MINUTES - Wednesday, 4 September 2019

07-11-2019 CONT_PV(2019)09-04-1 PE641.373v01-00
CONT

 

  MINUTES - Wednesday, 25 September 2019 - Thursday, 26 September 2019

07-11-2019 CONT_PV(2019)09-25-1 PE641.389v01-00
CONT