Dréachtchláir oibre


Is iad na dréachtchláir oibre na cláir oibre foilsithe do chruinnithe coiste, a thionóltar uair sa mhí ar a laghad. Sna cruinnithe sin déanann coistí díospóireacht, pléann siad tuairimí agus caitheann siad vóta ar dhréachtreachtaíocht agus ar leasuithe, agus is minic a dhéanann siad plé le saineolaithe. Ní fhéadtar athruithe a dhéantar ag an nóiméad deireanach ar riar na hoibre i gcruinniú coiste a chur san áireamh sa dréachtchlár oibre i gcónaí.

Bain úsáid as an bhfeidhm chuardaigh do na dréachtchláir oibre go léir a bhfuil fáil orthu.
Féach ar na doiciméid do na cruinnithe chun tuilleadh faisnéise a fháil.

Tá cuid de na doiciméid seo nach bhfuil ar fáil i do theanga, mar sin rinneadh leagan i dteanga eile a mholadh go huathoibríoch. Taispeáintear iad sin le deilbhín a léiríonn an leagan sa teanga mholta (e.g.: ).

  DRAFT AGENDA - Wednesday, 19 February 2020

19-02-2020 AFCO_OJ(2020)02-19_1 PE647.145v01-00
AFCO

 

  DRAFT AGENDA - Tuesday, 28 January 2020

28-01-2020 AFCO_OJ(2020)01-28_1 PE646.886v01-00
AFCO

 

  DRAFT AGENDA - Thursday, 23 January 2020

23-01-2020 AFCO_OJ(2020)01-23_1 PE646.845v01-00
AFCO

 

  DRAFT AGENDA - Monday, 9 December 2019

09-12-2019 AFCO_OJ(2019)12-09_1 PE644.866v01-00
AFCO

 

  DRAFT AGENDA - Wednesday, 4 December 2019

04-12-2019 AFCO_OJ(2019)12-04_1 PE644.817v01-00
AFCO

 

  DRAFT AGENDA - Monday, 25 November 2019

19-11-2019 AFCO_OJ(2019)11-25_1 PE644.722v01-00
AFCO

 

  DRAFT AGENDA - Tuesday, 12 November 2019

12-11-2019 AFCO_OJ(2019)11-12_1 PE643.092v01-00
AFCO

 

  DRAFT AGENDA - Monday, 21 October 2019

22-10-2019 AFCO_OJ(2019)10-21_1 PE642.941v01-00
AFCO

 

  DRAFT AGENDA - Tuesday, 8 October 2019

08-10-2019 AFCO_OJ(2019)10-08_1 PE641.361v01-00
AFCO

 

  DRAFT AGENDA - Thursday, 3 October 2019

03-10-2019 AFCO_OJ(2019)10-03_1 PE641.334v01-00
AFCO