Dréachtchláir oibre


Is iad na dréachtchláir oibre na cláir oibre foilsithe do chruinnithe coiste, a thionóltar uair sa mhí ar a laghad. Sna cruinnithe sin déanann coistí díospóireacht, pléann siad tuairimí agus caitheann siad vóta ar dhréachtreachtaíocht agus ar leasuithe, agus is minic a dhéanann siad plé le saineolaithe. Ní fhéadtar athruithe a dhéantar ag an nóiméad deireanach ar riar na hoibre i gcruinniú coiste a chur san áireamh sa dréachtchlár oibre i gcónaí.

Bain úsáid as an bhfeidhm chuardaigh do na dréachtchláir oibre go léir a bhfuil fáil orthu.
Féach ar na doiciméid do na cruinnithe chun tuilleadh faisnéise a fháil.

Tá cuid de na doiciméid seo nach bhfuil ar fáil i do theanga, mar sin rinneadh leagan i dteanga eile a mholadh go huathoibríoch. Taispeáintear iad sin le deilbhín a léiríonn an leagan sa teanga mholta (e.g.: ).

  DRAFT AGENDA - Wednesday, 4 December 2019

26-11-2019 CJ05_OJ(2019)12-04_1 PE644.780v01-00
TRAN ITRE

 

  DRAFT AGENDA - Tuesday, 3 December 2019

26-11-2019 TRAN_OJ(2019)12-03_1 PE642.960v01-00
TRAN

 

  DRAFT AGENDA - Thursday, 14 November 2019

08-11-2019 TRAN_OJ(2019)11-14_1 PE643.122v01-00
TRAN

 

  DRAFT AGENDA - Wednesday, 6 November 2019

28-10-2019 TRAN_OJ(2019)11-06_1 PE642.959v01-00
TRAN

 

  DRAFT AGENDA - Wednesday, 2 October 2019

26-09-2019 TRAN_OJ(2019)10-02_2 PE641.281v01-00
TRAN

 

  DRAFT AGENDA - Thursday, 19 September 2019

19-09-2019 TRAN_OJ(2019)09-19_1 PE641.124v02-00
TRAN

 

  DRAFT AGENDA - Tuesday, 24 September 2019

19-09-2019 TRAN_OJ(2019)09-24_2 PE641.210v02-00
TRAN

 

  DRAFT AGENDA - Monday, 2 September 2019 - Tuesday, 3 September 2019

02-09-2019 TRAN_OJ(2019)09-02_1 PE640.015v02-00
TRAN

 

  DRAFT AGENDA - Wednesday, 24 July 2019

15-07-2019 TRAN_OJ(2019)07-24_1 PE639.771v01-00
TRAN

 

  DRAFT AGENDA - Wednesday, 10 July 2019

05-07-2019 TRAN_OJ(2019)07-10_1 PE639.682v01-00
TRAN