Lehe sisu juurde (vajutage „Enter“)
Otse keelemenüüsse (vajutage „Enter“)
Otse otsingumenüüsse (vajutage „Enter“)
ET - eesti keel
BG - български
ES - español
CS - čeština
DA - dansk
DE - Deutsch
ET - eesti keel
EL - Ελληνικά
EN - English
FR - français
GA - Gaeilge
HR - hrvatski
IT - italiano
LV - latviešu valoda
LT - lietuvių kalba
HU - magyar
MT - Malti
NL - Nederlands
PL - polski
PT - português
RO - română
SK - slovenčina
SL - slovenščina
FI - suomi
SV - svenska
Uudised
Teemad
Parlamendiliikmed
Kõik parlamendist
Täiskogu
Komisjonid
Delegatsioonid
Valimised
Muud veebisaidid
Muud veebisaidid
Uudised
Teemad
Parlamendiliikmed
Kõik parlamendist
Täiskogu
Komisjonid
Delegatsioonid
Valimised
Multimedia Centre
Presidendi veebisait
Peasekretariaat
Think tank
EP Newshub
Teie teenistuses
Visiidid
Legislative train
Lepingud ja toetused
Register
Avatud andmete portaal
Büroo Eestis
Delegatsioonid
Euroopa Parlament
Otsing
Otsing
Palun täitke see väli
D-CL
Euroopa Parlament
Otsing
Menüü
Valige delegatsioon
Valige delegatsioon
Kõik delegatsioonid (avaleht)
Afganistan
Albaania
Brasiilia
Valgevene
Kanada
Tšiili
Hiina
Iisrael
India
Iraak
Iraan
Jaapan
Moldova
Montenegro
Põhja-Makedoonia
Mehhiko
Serbia
Venemaa
Türgi
Ukraina
Ühendkuningriik
Ameerika Ühendriigid
Lõuna-Aafrika Vabariik
AKVRO-ELi
Aafrika ja ELi
Andide Ühenduse riigid
Austraalia, Uus-Meremaa
Araabia poolsaare riigid
Kagu-Aasia riigid ja Kagu-Aasia Rahvaste Assotsiatsioon (ASEAN)
Kariibi piirkonna ja ELi
Kesk-Ameerika riigid
Cariforum
Kesk-Aasia, Mongoolia
EMP/EFTA ja põhjapoolsed riigid
Euronest
Korea poolsaare riigid
EuroLat
Magribi riigid
Mašriki riigid
Vahemere Liit
Mercosur
NATO
Vaikse ookeani piirkonna ja ELi
Palestiina
Üleaafrikaline Parlament
Lõuna-Aasia riigid
Armeenia, Aserbaidžaan, Gruusia
Bosnia ja Hertsegoviina, Kosovo
Lehekülje juurde
D-CL
Algus
Teadmiseks
Tutvustus
Ajalugu
Kodukord
Liikmed
Tegevus
Korralised koosolekud
Parlamentidevahelised kohtumised
Ajakava
Dokumendid
Koosolekute dokumendid
Kommünikeed
EP resolutsioonid
ELi tekstid
Liikmed
EP liikmed
Lae liikmete nimekiri alla
Inma RODRÍGUEZ-PIÑERO
Esimees
S&D
Hispaania
Leopoldo LÓPEZ GIL
Aseesimees
PPE
Hispaania
Ryszard Antoni LEGUTKO
Aseesimees
ECR
Poola
Marc ANGEL
Liige
S&D
Luksemburg
Katarina BARLEY
Liige
S&D
Saksamaa
Markus BUCHHEIT
Liige
ID
Saksamaa
Caterina CHINNICI
Liige
PPE
Itaalia
Mario FURORE
Liige
NI
Itaalia
Jens GIESEKE
Liige
PPE
Saksamaa
Martin HÄUSLING
Liige
Verts/ALE
Saksamaa
Niyazi KIZILYÜREK
Liige
The Left
Küpros
Dan-Ştefan MOTREANU
Liige
PPE
Rumeenia
Urmas PAET
Liige
Renew
Eesti
Samira RAFAELA
Liige
Renew
Madalmaad
Eugenia RODRÍGUEZ PALOP
Liige
The Left
Hispaania
Fabio Massimo CASTALDO
Asendusliige
Renew
Itaalia
Patricia CHAGNON
Asendusliige
ID
Prantsusmaa
Markus FERBER
Asendusliige
PPE
Saksamaa
Ibán GARCÍA DEL BLANCO
Asendusliige
S&D
Hispaania
José GUSMÃO
Asendusliige
The Left
Portugal
Mircea-Gheorghe HAVA
Asendusliige
PPE
Rumeenia
Valérie HAYER
Asendusliige
Renew
Prantsusmaa
Radka MAXOVÁ
Asendusliige
S&D
Tšehhi
Manu PINEDA
Asendusliige
The Left
Hispaania
Tomasz Piotr PORĘBA
Asendusliige
ECR
Poola
Andreas SCHWAB
Asendusliige
PPE
Saksamaa
EP liikmed
Partnerdelegatsioon