Bezpośredni dostęp do treści strony (naciśnij „Enter”)
Bezpośredni dostęp do menu języków (naciśnij „Enter”)
Bezpośredni dostęp do menu wyszukiwania (naciśnij „Enter”)
PL - polski
BG - български
ES - español
CS - čeština
DA - dansk
DE - Deutsch
ET - eesti keel
EL - Ελληνικά
EN - English
FR - français
GA - Gaeilge
HR - hrvatski
IT - italiano
LV - latviešu valoda
LT - lietuvių kalba
HU - magyar
MT - Malti
NL - Nederlands
PL - polski
PT - português
RO - română
SK - slovenčina
SL - slovenščina
FI - suomi
SV - svenska
Aktualności
Tematy
Posłowie do PE
O Parlamencie
Posiedzenia plenarne
Komisje parlamentarne
Delegacje
Wybory
Inne strony internetowe
Inne strony internetowe
Aktualności
Tematy
Posłowie do PE
O Parlamencie
Posiedzenia plenarne
Komisje parlamentarne
Delegacje
Wybory
Multimedia Centre
Strona przewodniczącego
Sekretariat Generalny
Think tank
EP Newshub
Do Waszych usług
Wizyty
Legislative train
Zamówienia i dotacje
Rejestr
Portal otwartych danych
Biura kontaktowe
Delegacje
Parlament Europejski
Szukaj
Szukaj
Wypełnij to pole
DACP
Parlament Europejski
Szukaj
Menu
Wybierz delegację
Wybierz delegację
Wszystkie delegacje (strona główna)
Afganistan
Albania
Brazylia
Białoruś
Kanada
Chile
Chiny
Izrael
Indie
Irak
Iran
Japonia
Mołdawia
Czarnogóra
Macedonia Północna
Meksyk
Serbia
Rosja
Turcja
Ukraina
Zjednoczone Królestwo
Stany Zjednoczone
Republika Południowej Afryki
OACPS–UE
Afryka–UE
Wspólnota Andyjska
Australia, Nowa Zelandia
Półwysep Arabski
Azja Południowo-Wschodnia, ASEAN
Karaiby–UE
Ameryka Środkowa
CARIFORUM
Azja Środkowa, Mongolia
EOG/EFTA i Północ
Euronest
Półwysep Koreański
Eurolat
Maghreb
Maszrek
Unia dla Śródziemnomorza
Mercosur
NATO
Pacyfik–UE
Palestyna
Parlament Panafrykański
Azja Południowa
Armenia, Azerbejdżan, Gruzja
Bośnia i Hercegowina, Kosowo
Połączenie ze stroną
DACP
Strona główna
O delegacjach
Prezentacja
Związek historyczny
Regulamin wewnętrzny
Członkowie
Rodzaje działalności
Posiedzenia zwyczajne
Posiedzenia międzyparlamentarne
Kalendarz
Dokumenty
Dokumenty z posiedzeń
Komunikaty
Rezolucje PE
Teksty UE
Członkowie
Posłowie do PE
Pobierz pełną listę
Carlos ZORRINHO
Przewodniczący
S&D
Portugalia
Max ORVILLE
Wiceprzewodniczący
Renew
Francja
Jadwiga WIŚNIEWSKA
Wiceprzewodnicząca
ECR
Polska
Dan NICA
Wiceprzewodniczący
S&D
Rumunia
Michael GAHLER
Wiceprzewodniczący
PPE
Niemcy
Idoia VILLANUEVA RUIZ
Wiceprzewodnicząca
The Left
Hiszpania
Christophe CLERGEAU
Wiceprzewodniczący
S&D
Francja
Pierrette HERZBERGER-FOFANA
Wiceprzewodnicząca
Verts/ALE
Niemcy
Marie-Pierre VEDRENNE
Wiceprzewodnicząca
Renew
Francja
Marian-Jean MARINESCU
Wiceprzewodniczący
PPE
Rumunia
Karol KARSKI
Wiceprzewodniczący
ECR
Polska
Inese VAIDERE
Wiceprzewodnicząca
PPE
Łotwa
Alex AGIUS SALIBA
Członek
S&D
Malta
François ALFONSI
Członek
Verts/ALE
Francja
Maria ARENA
Członkini
S&D
Belgia
Laura BALLARÍN CEREZA
Członkini
S&D
Hiszpania
Jordan BARDELLA
Członek
ID
Francja
Pietro BARTOLO
Członek
S&D
Włochy
Alessandra BASSO
Członkini
ID
Włochy
Stéphane BIJOUX
Członek
Renew
Francja
Dominique BILDE
Członkini
ID
Francja
Benoît BITEAU
Członek
Verts/ALE
Francja
Marc BOTENGA
Członek
The Left
Belgia
Udo BULLMANN
Członek
S&D
Niemcy
Carlos COELHO
Członek
PPE
Portugalia
Ignazio CORRAO
Członek
Verts/ALE
Włochy
Martina DLABAJOVÁ
Członkini
Renew
Czechy
Estrella DURÁ FERRANDIS
Członkini
S&D
Hiszpania
Lucia ĎURIŠ NICHOLSONOVÁ
Członkini
Renew
Słowacja
Rosa ESTARÀS FERRAGUT
Członkini
PPE
Hiszpania
Gheorghe FALCĂ
Członek
PPE
Rumunia
Laura FERRARA
Członkini
NI
Włochy
Mario FURORE
Członek
NI
Włochy
Charles GOERENS
Członek
Renew
Luksemburg
Catherine GRISET
Członkini
ID
Francja
Márton GYÖNGYÖSI
Członek
NI
Węgry
András GYÜRK
Członek
NI
Węgry
Hannes HEIDE
Członek
S&D
Austria
Niclas HERBST
Członek
PPE
Niemcy
György HÖLVÉNYI
Członek
PPE
Węgry
Włodzimierz KARPIŃSKI
Członek
PPE
Polska
Beata KEMPA
Członkini
ECR
Polska
Izabela-Helena KLOC
Członkini
ECR
Polska
Andrey KOVATCHEV
Członek
PPE
Bułgaria
Elżbieta KRUK
Członkini
ECR
Polska
Jean-Lin LACAPELLE
Członek
ID
Francja
Maria-Manuel LEITÃO-MARQUES
Członkini
S&D
Portugalia
Juan Fernando LÓPEZ AGUILAR
Członek
S&D
Hiszpania
Karsten LUCKE
Członek
S&D
Niemcy
Elżbieta Katarzyna ŁUKACIJEWSKA
Członkini
PPE
Polska
Antonius MANDERS
Członek
PPE
Holandia
Thierry MARIANI
Członek
ID
Francja
Gabriel MATO
Członek
PPE
Hiszpania
Giuseppe MILAZZO
Członek
ECR
Włochy
Javier NART
Członek
Renew
Hiszpania
Maria NOICHL
Członkini
S&D
Niemcy
Janina OCHOJSKA
Członkini
PPE
Polska
Jan-Christoph OETJEN
Członek
Renew
Niemcy
Philippe OLIVIER
Członek
ID
Francja
Demetris PAPADAKIS
Członek
S&D
Cypr
Nikos PAPANDREOU
Członek
S&D
Grecja
Francesca PEPPUCCI
Członkini
PPE
Włochy
João PIMENTA LOPES
Członek
The Left
Portugalia
Erik POULSEN
Członek
Renew
Dania
Emil RADEV
Członek
PPE
Bułgaria
Guido REIL
Członek
ID
Niemcy
Caroline ROOSE
Członkini
Verts/ALE
Francja
Silvia SARDONE
Członkini
ID
Włochy
Annie SCHREIJER-PIERIK
Członkini
PPE
Holandia
Monica SEMEDO
Członkini
Renew
Luksemburg
Tineke STRIK
Członkini
Verts/ALE
Holandia
Dominik TARCZYŃSKI
Członek
ECR
Polska
François THIOLLET
Członek
Verts/ALE
Francja
Henna VIRKKUNEN
Członkini
PPE
Finlandia
Pernille WEISS
Członkini
PPE
Dania
Rainer WIELAND
Członek
PPE
Niemcy
Bernhard ZIMNIOK
Członek
ID
Niemcy
Magdalena ADAMOWICZ
Zastępstwo
PPE
Polska
Matteo ADINOLFI
Zastępstwo
ID
Włochy
Gunnar BECK
Zastępstwo
ID
Niemcy
Franc BOGOVIČ
Zastępstwo
PPE
Słowenia
Isabel CARVALHAIS
Zastępstwo
S&D
Portugalia
Massimo CASANOVA
Zastępstwo
ID
Włochy
Daniel CASPARY
Zastępstwo
PPE
Niemcy
Catherine CHABAUD
Zastępstwo
Renew
Francja
Deirdre CLUNE
Zastępstwo
PPE
Irlandia
Antoni COMÍN I OLIVERES
Zastępstwo
NI
Hiszpania
David CORMAND
Zastępstwo
Verts/ALE
Francja
Ryszard CZARNECKI
Zastępstwo
ECR
Polska
Nicolaus FEST
Zastępstwo
ID
Niemcy
Pietro FIOCCHI
Zastępstwo
ECR
Włochy
Kinga GÁL
Zastępstwo
NI
Węgry
Gianna GANCIA
Zastępstwo
ID
Włochy
Mónica Silvana GONZÁLEZ
Zastępstwo
S&D
Hiszpania
Valentino GRANT
Zastępstwo
ID
Włochy
Andrzej HALICKI
Zastępstwo
PPE
Polska
Martin HÄUSLING
Zastępstwo
Verts/ALE
Niemcy
Valérie HAYER
Zastępstwo
Renew
Francja
Irena JOVEVA
Zastępstwo
Renew
Słowenia
Othmar KARAS
Zastępstwo
PPE
Austria
Michael KAUCH
Zastępstwo
Renew
Niemcy
Billy KELLEHER
Zastępstwo
Renew
Irlandia
Arba KOKALARI
Zastępstwo
PPE
Szwecja
David LEGA
Zastępstwo
PPE
Szwecja
Leopoldo LÓPEZ GIL
Zastępstwo
PPE
Hiszpania
Jaak MADISON
Zastępstwo
ID
Estonia
Erik MARQUARDT
Zastępstwo
Verts/ALE
Niemcy
Fulvio MARTUSCIELLO
Zastępstwo
PPE
Włochy
Beata MAZUREK
Zastępstwo
ECR
Polska
Cláudia MONTEIRO DE AGUIAR
Zastępstwo
PPE
Portugalia
Nadine MORANO
Zastępstwo
PPE
Francja
Ulrike MÜLLER
Zastępstwo
Renew
Niemcy
Matjaž NEMEC
Zastępstwo
S&D
Słowenia
Gheorghe-Vlad NISTOR
Zastępstwo
PPE
Rumunia
Ljudmila NOVAK
Zastępstwo
PPE
Słowenia
Juozas OLEKAS
Zastępstwo
S&D
Litwa
Maite PAGAZAURTUNDÚA
Zastępstwo
Renew
Hiszpania
Piernicola PEDICINI
Zastępstwo
Verts/ALE
Włochy
Clara PONSATÍ OBIOLS
Zastępstwo
NI
Hiszpania
Tomasz Piotr PORĘBA
Zastępstwo
ECR
Polska
Frédérique RIES
Zastępstwo
Renew
Belgia
María Soraya RODRÍGUEZ RAMOS
Zastępstwo
Renew
Hiszpania
Dorien ROOKMAKER
Zastępstwo
ECR
Holandia
Christian SAGARTZ
Zastępstwo
PPE
Austria
Pedro SILVA PEREIRA
Zastępstwo
S&D
Portugalia
Sven SIMON
Zastępstwo
PPE
Niemcy
Vincenzo SOFO
Zastępstwo
ECR
Włochy
Ivan ŠTEFANEC
Zastępstwo
PPE
Słowacja
Sabine VERHEYEN
Zastępstwo
PPE
Niemcy
Maria WALSH
Zastępstwo
PPE
Irlandia
Tomáš ZDECHOVSKÝ
Zastępstwo
PPE
Czechy
Kosma ZŁOTOWSKI
Zastępstwo
ECR
Polska
Posłowie do PE
Delegacja partnerska