skip to content

Euroopa Parlamendi Büroo Eestis veebilehe küpsisereeglistik.

Kasutame veebiküpsiseid teie kasutajakogemuse parendamiseks. Neid ei kasutata isikuandmete kogumiseks, vaid Google Analytics`i vahendusel statistilisel eesmärgil. Te võite veebiküpsiste seadeid igal hetkel muuta.

jätkama
 
 
Euroopa valimised
Euroopa valimised
 

Euroopa Parlamendi büroo jagab teavet Euroopa Parlamendi kohta, aitab kaasa Euroopa Parlamendi tegevuse kajastamisele Eesti meedias, on abiks ajakirjanikele parlamendi istungite külastamisel ning seminaridel osalemisel, aitab kontakteeruda Euroopa Parlamendi liikmetega, teeb koostööd koolide ja muude õppeasutustega Euroopa Parlamendi tutvustamiseks.

Samuti annab büroo teavet Euroopa Parlamendi Brüsseli ja Strasbourgi hoonete külastamisvõimaluste kohta ning tutvustab Euroopa Parlamendis töötamise ja praktika võimalusi.

Euroopa Liidu Maja infokeskuses (Laikmaa 15, Tallinn) on saadaval Euroopa Parlamendi tegevust tutvustavad trükimaterjalid. Infokeskus on maikuus 2019 avatud esmaspäevast reedeni kell 10-17 ning siis saab infokeskusest ka Euroopa Parlamendi valimisi puudutavat üldinfot.

 

 
 .

Uudised

- Parlamendiliikmed lükkavad tagasi igasuguse väljaastumislepingu milles ei ole kaitsemeedet (backstop)- Vastutus lepinguta Brexiti eest jääb täielikult Ühendkuningriigi kanda- Artiklis 50 sätestatud perioodi on võimalik pikendada kui sellel on kindel eesmärkj ja  Ühendkuningriik seda taotleb
Teisipäeval toimunud hääletusel andis Parlament oma toetuse Christine Lagarde’i asumiseks Euroopa Keskpanga presidendi ametikohale.
Euroopa Parlment.
Päevakorras: Hääletus Christine Lagarde’i nimetamise kohta Euroopa Keskpanga juhiks, Brexit: arutelu Michel Barnierga, valimistesse sekkumine ja väärinfo levik Euroopas.
Euroopa Parlamendi Büroo Eestis kutsub Eesti gümnaasiumide ja kutseõppeasutuste õpilasi osalema Euroscola videokonkursil teemal: "Mida teha plastikpakendiga?"
Euroopa Parlment.
Käesoleval ametiajal on Euroopa Parlamendil 44 parlamentidevahelist delegatsiooni.
Päevakorras: Ursula von der Leyen’i nimetamine Euroopa Komisjoni presidendiks, parlament hääletab Eesti ja Rumeenia volinikukandidaate, parlamendiliikmed arutavad humanitaarabi andmist Vahemere piirkonnas
rohkem