skip to content

Euroopa Parlamendi Büroo Eestis veebilehe küpsisereeglistik.

Kasutame veebiküpsiseid teie kasutajakogemuse parendamiseks. Neid ei kasutata isikuandmete kogumiseks, vaid Google Analytics`i vahendusel statistilisel eesmärgil. Te võite veebiküpsiste seadeid igal hetkel muuta.

jätkama
 
 
Euroopa valimised
Euroopa valimised
 

Euroopa Parlamendi büroo jagab teavet Euroopa Parlamendi kohta, aitab kaasa Euroopa Parlamendi tegevuse kajastamisele Eesti meedias, on abiks ajakirjanikele parlamendi istungite külastamisel ning seminaridel osalemisel, aitab kontakteeruda Euroopa Parlamendi liikmetega, teeb koostööd koolide ja muude õppeasutustega Euroopa Parlamendi tutvustamiseks.

Samuti annab büroo teavet Euroopa Parlamendi Brüsseli ja Strasbourgi hoonete külastamisvõimaluste kohta ning tutvustab Euroopa Parlamendis töötamise ja praktika võimalusi.

Euroopa Liidu Maja infokeskuses (Laikmaa 15, Tallinn) on saadaval Euroopa Parlamendi tegevust tutvustavad trükimaterjalid. Infokeskus on maikuus 2019 avatud esmaspäevast reedeni kell 10-17 ning siis saab infokeskusest ka Euroopa Parlamendi valimisi puudutavat üldinfot.

 

 
 .

Uudised

Euroopa Parlment.
Käesoleval ametiajal on Euroopa Parlamendil 44 parlamentidevahelist delegatsiooni.
Päevakorras: Ursula von der Leyen’i nimetamine Euroopa Komisjoni presidendiks, parlament hääletab Eesti ja Rumeenia volinikukandidaate, parlamendiliikmed arutavad humanitaarabi andmist Vahemere piirkonnas
Kolmapäeval toimunud hääletusel valisid parlamendiliikmed Euroopa Parlamendi presidendiks David Sassoli, kes kogus valimise teises voorus 345 häält 667st.
Euroopa Parlamendi üheksanda koosseisu avaistungi avas lahkuva koosseisu president Antonio Tajani.
Päevakorras: Euroopa Parlamendi presidendi valimine, asepresidentide ja kvestorite valimine, komisjonide moodustamine, parlamendiliikmed arutavad juuni täiskogu tulemusi
Euroopa Päev Ülenurme Gümnaasiumis
Euroscola 2019 II poolaasta konkursi tulemused on selgunud!
rohkem