skip to content

Euroopa Parlamendi Büroo Eestis veebilehe küpsisereeglistik.

Kasutame veebiküpsiseid teie kasutajakogemuse parendamiseks. Neid ei kasutata isikuandmete kogumiseks, vaid Google Analytics`i vahendusel statistilisel eesmärgil. Te võite veebiküpsiste seadeid igal hetkel muuta.

jätkama
 
 
Euroopa Parlamendi istung, oktoober 2019
Euroopa Parlamendi istung, oktoober 2019
 

Euroopa Parlamendi Eesti büroo jagab teavet Euroopa Parlamendi kohta, aitab kaasa Euroopa Parlamendi tegevuse kajastamisele Eesti meedias, on abiks ajakirjanikele parlamendi istungite külastamisel ning seminaridel osalemisel, aitab kontakteeruda Euroopa Parlamendi liikmetega, teeb koostööd koolide ja muude õppeasutustega Euroopa Parlamendi tutvustamiseks.

Samuti annab büroo teavet Euroopa Parlamendi Brüsseli ja Strasbourgi hoonete külastamisvõimaluste kohta ning tutvustab Euroopa Parlamendis töötamise ja praktikal viibimise võimalusi

 

 
 .

Uudised

EYE2018  (Strasbourg 04/10/2017).
Euroopa Parlamendi noorte teavitusüksus on avanud konkursi kahe ajutise peatoimetaja leidmiseks, kes abistaksid EYE meeskonda EYE2020 aruande koostamisel. Kandideerida saab 24. novembrini.
Kas oled 16-30aastane noor ja osaled mõnes käimasolevas Euroopa Liidu arengu, integratsiooni ja Euroopa identiteediga seonduvas projektis? Kui jah, siis kandideeri Karl Suure Euroopa noorteauhinnale ja võida kuni 7500eurone preemia ning reis auhinnatseremooniale Saksamaal Aachenis.
Euroopa Parlament esitleb filmi “Protsess. Venemaa riik Oleg Sentsovi vastu” (rež. Askold Kurov Eesti, Poola, Tšehhi 2017, 75 min).
Sahharov 2019 võitja
Ilham Tohti on Hiina uiguuri vähemuse õiguste eest võitlev uiguuri majandusteadlane. Ta pooldab dialoogi pidamist ja seisab piirkondlikku autonoomiat käsitlevate seaduste rakendamise eest Hiinas.
Parlamendiliikmed mõistsid hukka Türgi ühepoolse sõjalise sekkumise Kirde-Süürias, kutsudes Türgit üles oma väed Süüriast välja viima.
Parlamendiliikmed võtsid kolmapäeval vastu oma seisukoha ELi 2020. aasta eelarve kohta, öeldes, et see peab andma „kindla lähtepunkti uue põlvkonna ELi programmide käivitamiseks”.
Parlamendiliiikmed arutasid 17.-18. oktoobril toimunud ELi tippkohtumise järeldusi koos Junckeri ja Tuskiga.
rohkem