skip to content

 
 
 

Külastajad

 

Euroopa Liidu Maja Infokeskus

ELi Maja InfokeskusEuroopa Liidu Majas toimuvad põnevad üritused igas eas inimestele: tasuta näitused, seminarid, loengud, kooligruppide külastused. Majas asuvast infokeskusest saab teavet Euroopa Liidu kohta ning soovi korral ka tasuta infomaterjale.
ELi Maja Infokeskus

Euroopa Liidu majas toimuvad põnevad üritused igas eas inimestele: tasuta näitused, seminarid, loengud, kooligruppide külastused. Majas asuvast infokeskusest saab teavet Euroopa Liidu kohta ning soovi korral ka tasuta infomaterjale.

Euroopa Liidu maja infokeskus asub Tallinnas, Rävala 4 (sissepääs Laikmaa tänavalt) ja on avatud esmaspäevast neljapäevani ajavahemikus 11.00-17.00 ning reedeti kell 11.00-14.00.
Praegu on infokeskus suvepuhkusel, kui on soov saada infomaterjale, helistage 630 6969

 

Parlamendi külastamine

Euroopa Parlamendi külastus on suurepärane viis õppida tundma parlamendi tööd ja parlamendi kui Euroopa Liidu kodanike hääle esindaja mõju Euroopas.

Brüsselis on palju näha ja teha: parlamendi täiskogusaali külastus (rühmaekskursioon istungisaalis ja infotund, istungisaali ekskursioon üksikkülastajatele), interaktiivse Parlamentariumiga tutvumine, rollimängu mängimine või ajaloo avastamine peatselt avatavas Euroopa Ajaloo Majas.

Euroopa Parlamendi külastamine