skip to content

Euroopa Parlamendi Büroo Eestis veebilehe küpsisereeglistik.

Kasutame veebiküpsiseid teie kasutajakogemuse parendamiseks. Neid ei kasutata isikuandmete kogumiseks, vaid Google Analytics`i vahendusel statistilisel eesmärgil. Te võite veebiküpsiste seadeid igal hetkel muuta.

jätkama
 
 
ajakirjanikud
ajakirjanikud
 

Uudised

Euroopa Päev Ülenurme Gümnaasiumis
Euroscola 2019 II poolaasta konkursi tulemused on selgunud!
HÄÄLETAMINE TÄNA: Euroopa Parlamendi valimised toimuvad täna Tšehhis, Lätis, Maltal ja Slovakkias. Esimesed ametlikud tulemused avaldatakse pühapäeval, pärast südaööd.).
Euroopa Parlamendi valimised toimuvad täna Tšehhis ja Iirimaal. Tšehhis valitakse 21 parlamendiliiget ja Iirimaal 11 parlamendiliiget. Homme toimuvad valimised Lätis, Maltal, Slovakkias ja teist päeva Tšehhis.
Alates tänasest on Euroopa parlamendi multimeedia veebilehelt võimalik alla laadida videoklippe ja fotosid liikmesriikides toimuvatest valimistest.
Sel neljapäeval, 2. mail, avab Tallinnas uksed Euroopa Parlamendi valimiste infokeskus, kus jagatakse teavet Euroopa Parlamendi ja eelseisvate Euroopa valimiste kohta. Keskus asub Euroopa Liidu Majas ja on külastajatele avatud tööpäevadel.
TED
Euroopa Parlament kuulutab välja hanked sõlmimaks raamlepingud asutuseväliste ekspertteadmiste osas erinevates valdkondades.
Kolmapäeval toimunud hääletusel toetasid parlamendiliikmed uusi meetmeid Euroopa piiri- ja rannikuvalve tugevdamiseks, et tõhustada ELi välispiiride kaitset.
Teisipäeval kiitsid parlamendiliikmed heaks uued ELi eeskirjad, mille eesmärk on tagada parem kaitse isikutele, kes avaldavad töökohas omandatud teavet illegaalsetest tegevustest.
Parlamendiliikmed arutavad Ühendkuningriigi ELi liikmelisuse paindlikku pikendamist kuni 31. oktoobrini ja Euroopa Parlamendi valimisi Ühendkuningriigis teisipäeval kell 10.00 (Eesti aja järgi).
Teisipäeval, 16. aprilli algusega kell 14.00 osaleb 16-aastane Greta Thunberg, kelle tegevus on olnud inspiratsiooni allikaks ülemaailmsetele koolinoorte kliimameeleavaldustele, EP keskkonnakomisjoni kohtumisel, mis on avatud kõigile parlamendiliikmetele.
EP täiskogu võttis neljapäeval toimunud lõpphääletusel vastu uued isapuhkuse ja mitteülekantava vanemapuhkuse reeglid.