skip to content

Sīkdatņu politika EP Informācijas biroja mājas lapā

Mēs lietojam sīkdatnes (cookies-angļu.val.), lai nodrošinātu jums labāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Šīs sīkdatnes mēs izmantojam tikai statistikas vākšanas nolūkos, izmantojot Google Analytics; personas dati netiek vākti. Ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kā atslēgt sīkdatnes jūsu datorā, lūdzu apmeklējiet www.aboutcookies.org

Turpināt
 
 
Jaunieši EP Strasbūrā
Euroscola apmeklējums Strasbūrā
 

Jauniešiem

Interesē starptautiski procesi, ar savām idejām iedvesmo arī citus un vēlies gūt jaunu pieredzi? Eiropas Parlamenta birojs Latvijā lielu vērību velta jauniešu iespējām Eiropā, organizējot dažādus konkursus, informējot par praksi ES institūcijās un aicinot uz diskusijām.

 .
 

Iespējas jauniešiem

Eiropas Parlamenta biroju uzdevums ir palīdzēt iepazīt Eiropas Parlamentu un Eiropas Savienību.

Par Jūsu iespējām EP birojā
 

EP Vēstnieku skola

Programma “Eiropas Parlamenta Vēstnieku skola” (EPVS) veido skolu, skolotāju un skolēnu tīklu, kas sadarbojas ar Eiropas Parlamentu, EP deputātiem un īsteno izglītojošus pasākumus, pilnveidojot zināšanas, rosinot zinātkāri un stiprinot pilsoniskās līdzdalības prasmes.

Uzzini vairāk par EP Vēstnieku skolām
 

Prakse

R. Šūmana prakses mērķis ir veicināt ES pilsoņu izglītību un profesionālo apmācību un sniegt ieskatu par Eiropas Parlamenta darbību.

Par prakses iespējām Eiropas Parlamentā vari lasīt šeit
 

EYE2020 - Eiropas Jaunatnes dienas

Eiropas Jaunatnes diena - vasaras piedzīvojums Strasbūrā Eiropas Parlamentā.

Eiropas Jaunatnes diena 2020
 

Eiropas jaunatnes Kārļa Lielā balva

Esi īsts eiropietis un popularizē Eiropas Savienības darbu arī citu jauniešu vidū? Seko līdzi Eiropas jaunatnes Kārļa Lielā balvas aktualitātēm!

Uzzini par Eiropas jaunatnes Kārļa Lielā balvu
 

EUROSCOLA

Vēlies braukt kopā ar klasesbiedriem uz Eiropas Parlamentu Strasbūrā? Piedalies konkursā EUROSCOLA 10.-12. klašu skolēniem!

Lasi konkursa nolikumu šeit