skip to content

Sīkdatņu politika EP biroja mājas lapā

Mēs lietojam sīkdatnes (cookies-angļu.val.), lai nodrošinātu jums labāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Šīs sīkdatnes mēs izmantojam tikai statistikas vākšanas nolūkos, izmantojot Google Analytics; personas dati netiek vākti. Ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kā atslēgt sīkdatnes jūsu datorā, lūdzu apmeklējiet www.aboutcookies.org

Turpināt
 
 
EP sēzu zāle
EP sēzu zāle
 

Eiropas Parlamenta deputāti no Latvijas

 .

No Latvijas Eiropas Parlamentā 2019. gada 25. maija vēlēšanās tika ievēlēti astoņi deputāti.

 .
 
Andris AMERIKS

Eiropas Parlamenta sociālistu un demokrātu progresīvās alianses grupa
Gods kalpot Rīgai (Latvija)

Loceklis:
Transporta un tūrisma komiteja  
Lūgumrakstu komiteja  
Delegācija ES un Kazahstānas, ES un Kirgizstānas, ES un Uzbekistānas, ES un Tadžikistānas parlamentārās sadarbības komitejās, kā arī attiecībām ar Turkmenistānu un Mongoliju

Aizstājējs:
Rūpniecības, pētniecības un enerģētikas komiteja  
Delegācija ES un Krievijas parlamentārās sadarbības komitejā  

Kontakti:
andris.ameriks@europarl.europa.eu

EP deputāts Andris Ameriks
EP deputāts Andris Ameriks
 
Ivars Ījabs

Renew Europe Group
Attīstībai/Par! (Latvija)

Loceklis:
Rūpniecības, pētniecības un enerģētikas komiteja  
Delegācija attiecībām ar Amerikas Savienotajām Valstīm  

Aizstājējs:
Iekšējā tirgus un patērētāju aizsardzības komiteja  
Delegācija attiecībām ar Andu Kopienas valstīm  
Delegācija attiecībām ar Dienvidaustrumāzijas valstīm un ar Dienvidaustrumāzijas valstu asociāciju (ASEAN)
Delegācija Eiropas un Latīņamerikas parlamentārajā asamblejā  

Kontakti:
ivars.ijabs@europarl.europa.eu

EP deputāts Ivars Ījabs
EP deputāts Ivars Ījabs
 
Sandra KALNIETE

Eiropas Tautas partijas (Kristīgie demokrāti) grupa
Partija "VIENOTĪBA" (Latvija)

Locekle:
Ārlietu komiteja
Delegācija ES un Ukrainas parlamentārās asociācijas komitejā  
Delegācija Euronest parlamentārajā asamblejā  

Aizstājēja:
Starptautiskās tirdzniecības komiteja
Drošības un aizsardzības apakškomiteja  
Delegācija ziemeļvalstu sadarbībai un attiecībām ar Šveici un Norvēģiju, kā arī ES un Islandes apvienotajā parlamentārajā komitejā un Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) apvienotajā parlamentārajā komitejā
Delegācija attiecībām ar NATO Parlamentāro asambleju  

Kontakti:
sandra.kalniete@europarl.europa.eu

EP deputāte Sandra Kalniete
EP deputāte Sandra Kalniete
 
Dace MELBĀRDE

Eiropas Konservatīvo un reformistu grupa
Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" (Latvija)

Priekšsēdētāja vietniece:
Kultūras un izglītības komiteja  

Locekle:
Delegācija attiecībām ar Austrāliju un Jaunzēlandi  

Aizstājēja:
Vides, sabiedrības veselības un pārtikas nekaitīguma komiteja  
Delegācija ES un Armēnijas parlamentārās partnerības komitejā, ES un Azerbaidžānas parlamentārās sadarbības komitejā un ES un Gruzijas parlamentārās asociācijas komitejā
Delegācija Euronest parlamentārajā asamblejā  

Kontakti:
dace.melbarde@europarl.europa.eu

EP deputāte Dace Melbārde
EP deputāte Dace Melbārde
 
Nila UŠAKOVS

Eiropas Parlamenta sociālistu un demokrātu progresīvās alianses grupa
"Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija (Latvija)

Loceklis:
Budžeta komiteja
Delegācija attiecībām ar Amerikas Savienotajām Valstīm  
Delegācija Euronest parlamentārajā asamblejā  

Aizstājējs:
Ārlietu komiteja  
Delegācija ES un Armēnijas parlamentārās partnerības komitejā, ES un Azerbaidžānas parlamentārās sadarbības komitejā un ES un Gruzijas parlamentārās asociācijas komitejā

Kontakti:
nils.usakovs@europarl.europa.eu

EP deputāts Nils Ušakovs
EP deputāts Nils Ušakovs
 
Inese VAIDERE

Eiropas Tautas partijas (Kristīgie demokrāti) grupa
Partija "VIENOTĪBA" (Latvija)

Locekle:
Ekonomikas un monetārā komiteja  
Delegācija ĀKK un ES apvienotajā parlamentārajā asamblejā  

Aizstājēja:
Vides, sabiedrības veselības un pārtikas nekaitīguma komiteja  
Delegācija attiecībām ar Dienvidaustrumāzijas valstīm un ar Dienvidaustrumāzijas valstu asociāciju (ASEAN)

Kontakti:
inese.vaidere@europarl.europa.eu
inese.vaidere-office@europarl.europa.eu

EP deputāte Inese Vaidere
EP deputāte Inese Vaidere
Tatjana ŽDANOKA

Zaļo un Eiropas Brīvās apvienības grupa
Latvijas Krievu savienība (Latvija)

Priekšsēdētāja vietniece:
Lūgumrakstu komiteja  

Locekle:
Nodarbinātības un sociālo lietu komiteja  
Delegācija ES un Moldovas parlamentārās asociācijas komitejā  

Aizstājēja:
Pilsoņu brīvību, tieslietu un iekšlietu komiteja  
Delegācija ES un Kazahstānas, ES un Kirgizstānas, ES un Uzbekistānas, ES un Tadžikistānas parlamentārās sadarbības komitejās, kā arī attiecībām ar Turkmenistānu un Mongoliju

Kontakti:
tatjana.zdanoka@europarl.europa.eu

EP deputāte Tatjana Ždanoka
EP deputāte Tatjana Ždanoka
Roberts ZĪLE

Eiropas Konservatīvo un reformistu grupa
Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" (Latvija)

Loceklis:
Ekonomikas un monetārā komiteja  
Transporta un tūrisma komiteja  
Delegācija attiecībām ar Ķīnas Tautas Republiku  

Aizstājējs:
Budžeta komiteja
Delegācija ES un Meksikas apvienotajā parlamentārajā komitejā  
Delegācija Eiropas un Latīņamerikas parlamentārajā asamblejā  

Kontakti:
roberts.zile@europarl.europa.eu

EP deputāte Tatjana Ždanoka
EP deputāts Roberts Zīle
 

 .