skip to content

Slapukai EPB tinklalapyje

Norėdami pagerinti Jūsų apsilankymo mūsų tinklalapyje patirtį, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų nustatymų, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Slapukų naudojimo nustatymus pakeisti galite bet kada vėliau.

Sutinku
 
 
 
08/03/2019

Europos Parlamento kovo mėnesio plenarinės sesijos klausimai

Kovo 11-14 d. Strasbūre vyksta plenarinė sesija. Pagrindinių numatytų temų, diskusijų, balsavimų ir renginių apžvalga šiame naujienlaiškyje.

Pagrindinės temos, kurios bus svarstomos plenarinėje:

Parlamentas priims poziciją dėl būsimų ES ir Rusijos santykių  

ES turi tęsti sankcijų politiką Rusijos atžvilgiu, kol ši valstybė pažeidinės tarptautinę teisę, sakoma rezoliucijoje, dėl kurios Europos Parlamento (EP) nariai balsuos antradienį.

Parlamentas aptars ES ateitį su Slovakijos premjeru Peter Pellegrini  

Antradienį 10 val. Slovakijos premjeras Peter Pellegrini pristatys ES ateities viziją ir aptars galimus jos scenarijus su Europos Parlamento (EP) nariais.

EP nariai aptars Europos Vadovų Tarybos susitikimo prioritetus  

Trečiadienio rytą Europos Parlamento (EP) nariai aptars kovo 21–22 d. vyksiančio Europos Vadovų Tarybos (EVT) susitikimo prioritetus.

EP sieks sumažinti neigiamą „Brexit“ be susitarimo poveikį  

Siekdami užtikrinti kuo mažesnį piliečių ir įmonių veiklos sutrikimą, EP nariai balsuos dėl kelionių, oro ir kelių transporto, „Erasmus+“, socialinės apsaugos ir žuvininkystės priemonių.

Klimato politika: ES veiksmų planas iki 2050 m.  

Europos Parlamento (EP) nariai aptars ilgalaikius tikslus, kaip sumažinti šiltnamio efektą sukeliančių dujų išlakas, ir ketvirtadienį balsuos dėl rezoliucijos.

Kibernetinis saugumas: EP siekia kovoti su Kinijos technologijų grėsme  

Antradienį Europos Parlamentas (EP) balsuos dėl rezoliucijos, kurioje raginama stabdyti saugumo grėsmes ES daugėjant technologijų iš Kinijos.

Kova su priešiška propaganda EP rinkimų kontekste  

Europos Parlamentas (EP) siekia apsaugoti Europos demokratines valstybes nuo užsienio veikėjų, skelbiančių dezinformaciją ir piktnaudžiaujančių asmens duomenimis.

Naujos taisyklės pažabos nesąžiningą prekybininkų elgesį su tiekėjais  

Pirmadienį europarlamentarai aptars, o antradienį balsuos dėl ES teisės akto, kuriuo siekiama apsaugoti ūkininkus nuo nesąžiningos prekybos praktikos.

Parlamentas diskutuos dėl naujų ES sankcijų žmogaus teisių pažeidėjams  

Naujoji schema, įkvėpta JAV Magnitskio įstatymo, leistų įšaldyti žmogaus teisių pažeidėjų turtą ir uždraustų išduoti jiems vizas.

 

Daugiau

Galutinis darbotvarkės projektas

Plenarinės sesijos tiesioginė transliacija

Spaudos konferencijos ir kiti ivykiai

Europos Parlamento vaizdo ir garso tinklapis

EP naujienų centras

Plenarinių posėdžių EPRS tinklalaidės