skip to content

Slapukai EPB tinklalapyje

Norėdami pagerinti Jūsų apsilankymo mūsų tinklalapyje patirtį, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų nustatymų, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Slapukų naudojimo nustatymus pakeisti galite bet kada vėliau.

Sutinku
 
 
 
12/11/2018

Europos Parlamento lapkričio mėnesio plenarinės sesijos klausimai

Lapkričio 12-15 d. Strasbūre vyksta plenarinė sesija. Pagrindinių numatytų temų, diskusijų, balsavimų ir renginių apžvalga šiame naujienlaiškyje.

Pagrindinės temos, kurios bus svarstomos plenarinėje:

ES Asociacijos susitarimai: EP nariai balsuos dėl Moldovos ir Gruzijos

Antradienį europarlamentarai aptars ES Asociacijos susitarimų su Moldova ir Gruzija pažangą, o trečiadienį balsuos dėl rezoliucijų. (Skaityti daugiau)

EP spręs dėl 2021–2027 m. ilgalaikio ES biudžeto

Trečiadienį europarlamentarai patvirtins savo poziciją derybos dėl ES ilgalaikio biudžeto ir jo paskirstymo skirtingoms ES programoms. (Skaityti daugiau)

EP aptars Sąjungos ateitį su Angela Merkel

Antradienį 16 val. Lietuvos laiku Vokietijos kanclerė Angela Merkel europarlamentarams pristatys ES ateities viziją ir diskutuos dėl galimų jos scenarijų. (Skaityti daugiau)

EP siekia suteikti daugiau teisių traukinių keleiviams

Ketvirtadienį europarlamentarai spręs, kaip sustiprinti Europos geležinkelių keleivių teises. (Skaityti daugiau)

Europarlamentarai balsuos dėl pigesnių skambučių į kitas ES šalis

Trečiadienį EP balsuos dėl siūlymo sumažinti skambučių kainas į kitas ES šalis, diegti 5G mobiliojo ryšio tinklus ir sukurti avarinių įspėjimų sistemą. (Skaityti daugiau)

EP paskelbs LUX kino apdovanojimo laimėtoją

Trečiadienį Europos Parlamento pirmininkas paskelbs, kam šiemet atiteks Parlamento įsteigtas LUX kino apdovanojimas. (Skaityti daugiau)

EP balsuos dėl privalomų atsinaujinančios energetikos tikslų

Antradienį EP balsuos dėl užmojų iki 2030 m. 32 proc. ES naudojamos energijos gauti iš atsinaujinančių išteklių ir pasiekti 32,5 proc. jos vartojimo efektyvumą. (Skaityti daugiau)

EP siekia sumažinti sunkvežimių ir autobusų taršą

Trečiadienį europarlamentarai balsuos dėl sprendimo mažinti autobusų ir sunkvežimių išmetamų CO2 išlakų kiekį, siekiant mažinti klimato kaitą. (Skaityti daugiau)

EP pristatys savo poziciją dėl teisės viršenybės Rumunijoje

Antradienį EP tvirtins savo poziciją dėl pastarųjų teisinių reformų Rumunijoje ir jų įtakos valdžių atskyrimui. (Skaityti daugiau)

EP ragina užtikrinti mažumų teisių apsaugą

Antradienį EP balsuos dėl siūlymo ES teisės aktais užtikrinti mažumų teises valstybėse narėse ir numatyti priemones prieš jų nesilaikančias šalis. (Skaityti daugiau)

Kiti klausimai
Ginklų eksporto kontrolė

---

Darbotvarkės projektas 

Plenarinės sesijos tiesioginė transliacija (EbS+)

Spaudos konferencijos ir kiti įvykiai (EP Live)

EP garso ir vaizdo tinklalapis