skip to content

Slapukai EPB tinklalapyje

Norėdami pagerinti Jūsų apsilankymo mūsų tinklalapyje patirtį, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų nustatymų, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Slapukų naudojimo nustatymus pakeisti galite bet kada vėliau.

Sutinku
 
 
 
13/05/2019

Pagrindiniai kandidatai į EK pirmininkus pateiks savo vizijas

Šį trečiadienį, gegužės 15 d., nuo 22 iki 23.30 val. Lietuvos laiku Europos Parlamento plenarinių posėdžių salėje Briuselyje įvyks pagrindinių kandidatų į Europos Komisijos pirmininko postą debatai.

Šiuose Europos transliuotojų sąjungos rengiamuose debatuose dalyvaus visi pagrindiniai europinių partijų kandidatai, siekiantys užimti Europos Komisijos pirmininko postą (išvardinti pagal įžanginių pasisakymų eilę, nustatytą burtų keliu):

1.    Nico CUÉ, Europos kairiųjų partija                                                                              
2.    Ska KELLER, Europos žaliųjų partija                                                                                     
3.    Jan ZAHRADIL, Europos konservatorių ir reformuotojų aljansas
4.    Margrethe VESTAGER, Liberalų ir demokratų aljanso už Europą partija
5.    Manfred WEBER, Europos liaudies partija
6.    Frans TIMMERMANS, Europos socialistų partija

Susipažinti su visais kandidatais galite apsilankę debatams skirtam tinklalapyje.

Pagrindinės debatų temos bus „Mano Europa: kas man tai yra?”, „Aplinka“ bei „Mūsų vertybės ir pasaulis“. Debatus ves trys Europos transliuotojų sąjungos parinkti žurnalistai: Emilie Tran Nguyen iš  „France Televisions“ ir Markus Preiss iš Vokietijos ARD kalbins kandidatus scenoje, o Annastiina Heikkila iš Suomijos YLE pateiks klausimus iš socialinių tinklų.

Europos Parlamento (EP) plenarinių posėdžių salė taps laikina televizijos studija, iš kurios debatai bus tiesiogiai transliuojami per Europos transliuotojų sąjungos (EBU) ir EbS („Europe by Satellite“) tinklus 23 kalbomis bei gestų kalba. Transliacija bus nemokamai prieinama visoms tradicinėms ir interneto televizijoms. Dėl įterpimo kodo prašome kreiptis į EP biurą Lietuvoje.

Debatus bus galima tiesiogiai stebėti čia: https://www.european-elections.eu/news, taip pat https://www.lrt.lt/mediateka.