skip to content

Slapukai EPB tinklalapyje

Norėdami pagerinti Jūsų apsilankymo mūsų tinklalapyje patirtį, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų nustatymų, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Slapukų naudojimo nustatymus pakeisti galite bet kada vėliau.

Sutinku
 
 
  • Programėlės baneris
 

MŪSŲ BIURO NAUJIENOS

Pasibaigė jau trečias projekto „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ (MEPA) etapas. Apibendriname rezultatus ir sveikiname laimėtojus.
Europos dienai ir Lietuvos narystės ES 15-mečiui skirtoje šventėje "mES - šeima 15 metų" kviečiame pakelti bulvę nuo sofos ir priversti ją balsuoti.
Paskutinis gegužės savaitgalis – svarbiausias savaitgalis Europai šiemet. Renkam Europos Parlamentą! O prieš tai – pažaiskime ir pamankštinkime smegenis „Eurokvizuose“.
Biuro renginiai ir naujienos
 .

EUROPOS PARLAMENTO NAUJIENOS

 
Eurobarometro iliustracija.
Visose ES šalyse atlikta porinkiminė „Eurobarometro“ apklausa atskleidė gerokai padidėjusį jaunimo aktyvumą rinkimuose, taip pat stiprų narystės ES naudos suvokimą. Lietuvoje jis stipriausias iš visų ES šalių.
Komiteto posėdis.
Trečiadienį Europos Parlamentas (EP) nustatė nuolatinių komitetų ir pakomitečių narių skaičių, o EP frakcijos patvirtino komitetų sudėtį.
.
Liepos 2-4 d. Strasbūre vyksta pirmoji naujojo Europos Parlamento sesija. Kas laukia steigiamojoje sesijoje?
Visos naujienos