skip to content

Slapukai EPB tinklalapyje

Norėdami pagerinti Jūsų apsilankymo mūsų tinklalapyje patirtį, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų nustatymų, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Slapukų naudojimo nustatymus pakeisti galite bet kada vėliau.

Sutinku
 
 
 
04/12/2018

Diskusija apie oro ir akustikos taršą Klaipėdoje

Gruodžio 7 d. Klaipėdoje organizuojame diskusiją „Oro ir akustikos tarša: europinis reguliavimas bei miestų švaros sprendimai“, kurioje diskutuosime apie taršos reglamentavimą europiniu lygmeniu, galimus vietos problemų sprendimus bei skirtingų interesų suderinimą.

Visame pasaulyje miestuose aplinkos užterštumo lygis didėja dėl intensyvesnės transporto, pramonės, energijos gamybos ir pramoginės veiklos. Lietuvos miestai taip pat susiduria su taršos problemomis, ypač tai aktualu Klaipėdai, kur dažnai viršijamos kietųjų dalelių oro paros normos, o gyventojai skundžiasi dėl juodų dulkių, užteršto marių vandens, triukšmo bei nemalonių kvapų.

Kviečiami diskutuoti Aplinkos, Sveikatos ir Susiekimo ministerijų atstovai, ekspertai, Klaipėdos bendruomenių ir nevyriausybinių organizacijų atstovai.

Diskusiją moderuos Ramūnas Terleckas.

Diskusijos data ir laikas: gruodžio 7 d., penktadienį, 10.00-13.00 val. Kviečiame stebėti diskusiją gyvai mūsų Facebook profilyje.

Tiesioginė transliacija