skip to content

Slapukai EPB tinklalapyje

Norėdami pagerinti Jūsų apsilankymo mūsų tinklalapyje patirtį, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų nustatymų, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Slapukų naudojimo nustatymus pakeisti galite bet kada vėliau.

Sutinku
 
 
 
01/09/2019

Europos jaunimo forumas laukia pasiūlymų programai

2020 m. gegužės 29-30 d. Strasbūre vyks jau ketvirtasis Europos jaunimo forumas EYE2020. Šiuo metu jauni europiečiai gali siūlyti veiklas ir idėjas, kurios būtų įdomios kitiems forumo dalyviams ir visiems jauniems europiečiams.

Europos jaunimo forumas aprėpia daugelį įvairų temų, tarp kurių demokratija ir pilietiškumas, inovacijos ir technologijos, sveikata ir švietimas, aplinkosauga ir tvarus gyvenimas, menas ir kultūra, savanorystė ir jaunimo mainai bei daugelis kitų temų. Dalį programos suformuoja patys dalyviai, siūlydami temas, veiklas, seminarus ir dirbtuves, o taip pat ir meninius pasirodymus šiam renginiui.

Veiklos gali būti suskirstytos į 8 plačius blokus:

  • #GetToSpeakUp - pasiūlykite rekomendacijas įstatymų leidėjams
  • #GetInspired - atraskite naują temą ar hobį, sužinokite daugiau apie tam tikrą temą
  • #GetItDone - paverskite savo drąsią idėją konkrečiu veiksmų planu
  • #GetMoving - judėkite ir sportuokite
  • #GetConnected - susitikite ir susipažinkite su pranešėjais, kitais dalyviais ir sprendimų priėmėjais
  • #GetSkilled - išmokite naujų įgūdžių
  • #GetArtistic - dalyvaukite pasirodyme ar meninėje veikloje
  • #GetInstitutional - atraskite Europos Parlamentą iš naujo

Organizuokite veiklą EYE2020!

Jeigu turite idėją renginiui EYE2020 metu - seminarui, dirbtuvėms, smegenų šturno sesijai, diskusijai ar interaktyviam meniniam pasirodymui - siūlykite! Pasiūlymai laukiami iki 2019 m. lapkričio 17 d.

Veiklos pasiūlymo registracijos forma

O jei veiklų organizuoti neplanuojate, bet norėtumėte dalyvauti forume, dalyvių registracija bus paskelbta 2020 m. sausio mėnesį.