skip to content

Slapukai EPB tinklalapyje

Norėdami pagerinti Jūsų apsilankymo mūsų tinklalapyje patirtį, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų nustatymų, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Slapukų naudojimo nustatymus pakeisti galite bet kada vėliau.

Sutinku
 
 
 
02/09/2019

Prisijunkite prie diskusijos „Būtent“ diskusijų festivalyje

Rugsėjo 7 d. 14.30 val. laukiame visų besidominčių Birštone vyksiančiame festivalyje „Būtent“, kuriame organizuojame diskusiją „Dialogue with 200.000.000 was a success. But we want more“.

Pokalbio dalyviai – Europos Parlamento Ryšių biurų direktorius, ES komunikacijos ekspertas Stephen Clark ir viešųjų ryšių specialistas, „Fabula Hill + Knowlton Strategies“ valdybos pirmininkas, roko grupės „The Station“ lyderis Mykolas Katkus. Diskusiją moderuoja Aidas Puklevičius.

Kalbėsime apie praėjusius Europos Parlamento rinkimus, europiečių politinį aktyvumą ir padidėjusį susidomėjimą Europos Sąjungos reikalais. Aptarsime ir politines komunikacijos priemones, kurios buvo panaudotos šiuose rinkimuose. Vienas iš svarbiausių klausimų – o kas Europos ir Europos Parlamento lauks toliau?

Prisijunkite prie diskusijos (anglų kalba) diskusijų erdvėje „Europietiška Lietuva" nuo 14.30 val. jau šį šeštadienį Birštone.