skip to content

Slapukai EPB tinklalapyje

Norėdami pagerinti Jūsų apsilankymo mūsų tinklalapyje patirtį, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų nustatymų, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Slapukų naudojimo nustatymus pakeisti galite bet kada vėliau.

Sutinku
 
 
 
23/01/2019

Votecraft hakatonas - kviečiame!

Kviečiame profesionalus, studentus, moksleivius ir kitus besidominčius prisijungti prie trijų dienų trukmės Votecraft Hakatono, kuris vyks Europos namuose Vilniuje (Gedimino pr. 16) š. m. vasario 8-10 d.

Hakatonas?

Hakatonas [„hack“ + „marathon“ ] tai kelias dienas (įprastai, visą savaitgalį) vykstantis renginys, kurio metu į komandas susiburia žmonės iš skirtingų sričių ir kartu kuria su IT susijusį produktą, kuris turėtų būti naudingas bei pritaikomas ir hakatonui pasibaigus. Hack‘inimas - tai sprendimų problemai ieškojimas.

Problema

Pilni energijos, idėjų, drąsūs ir ambicingi, pasiryžę pakeisti visą pasaulį jauni žmonės rinkimuose balsuoja gana vangiai. Kartais sutrukdo blogas oras, geras oras irgi trukdo. Trukdo mėgstami serialai ar žaidimai. O dažniausiai tiesiog tingisi. Bet pakeisti pasaulį norisi vis vien.

Sprendimo vaidmuo

Problemai spręsti pasitelkiami sprendimai turėtų skatinti jaunus žmones dalyvauti 2019 m. gegužės 26 d. vyksiančiuose Europos Parlamento rinkimuose. Ypač svarbu, kad visuomenė jiems būtų pasiruošusi ir kuo daugiau žmonių išreikštų savo nuomonę dėl Europos ateities.

Prizai ir vertinimas

Komisijos pripažinto geriausio Votecraft hakatono problemos sprendimo autoriai bus apdovanoti 1000 EUR piniginiu prizu. Antrosios vietos laimėtojams, turintiems daug potencialo, bus suteikta galimybė tęsti produkto vystymo darbus bendradarbystės erdvėje. Komisijos apsisprendimą lems per savaitgalį padarytas progresas ir idėjos potencialas sprendžiant iškeltą problemą.

Svarbu

Kviečiame registruotis iki sausio 27 d. adresu http://www.pazinkeuropa.lt/jek/jek-renginiai/votecraft-hakatonas-166/registracija.

Kodėl verta dalyvauti hakatone

Hakatonas yra puiki vieta mesti sau iššūkį ir išbandyti savo jėgas dirbant prie įdomių ir reikšmingų idėjų. Daug puikių startuolių gimė hakatonuose dėka palankios aplinkos (pilnos kompetetingų mentorių, potencialių komandos narių ir projektų tąsą skatinančių prizų).

Kas gali dalyvauti Votecraft hakatone

Jauni profesionalai, studentai, moksleiviai ir visi kiti gali užpildyti trumpą atrankos anketą iki sausio 27 dienos. Forma yra sudaryta iš pagrindinių bei kontaktinių duomenų, specializacijos pasirinkimo, bei trumpo motyvacinio teksto. Ši informacija padės Votecraft organizatoriams išrinkti pačius įdomiausius ir motyvuočiausius profilius, kurie bus pakviesti dalyvauti hakatone. Atrankoje labiausiai atsižvelgiama bus į motyvaciją ir subalansuotą specializacijų pasiskirstymą, tad aplikuoti skatinami visi – nepriklausomai nuo akademinių laipsnių ar amžiaus. Jeigu turite idėjų ir/arba norite savo kompetencijomis ir jėgomis prisidėti prie projekto – esate labai laukiami.

Ar norint registruotis Votecraft hakatone reikalinga komanda:

Hakatono Votecraft metu renignio dalyviai dirbs komandomis, bet šios komandos bus formuojamos renginio dieną. Idėjų savininkai pristatys savo idėjas renginio pradžioje ir aplink šias idėjas formuosis komandos besirungsiančios hakatone. Komandos dydžio limitas - penki žmonės. Rekomenduojama turėti kuo įvairesnį spektrą kompetencijų komandoje, nes konkuruojant dėl prizo bei ateityje toliau vystant idėją svarbu ne tik techninis įgyvendinimas ar estetika, bet ir idėjos verslo ir marketingo plano bei produkto vystymo strategijos.

Visi dalyvaujantys Votecraft hakatone gaus

  • Darbo vietą viso renginio metu (elektra, internetas, erdvė darbui Vilniaus centre);
  • Informaciją sėkmingam startui (trumpas, bet konkretus intro į EP rinkimų duomenis);
  • Profesionalų pagalba (skirtingų sričių mentoriai dalinsis savo įžvalgomis ir patarimais);
  • Maitinimą (užkandžiai bei gėrimai viso renginio metu, karštas maistas kelis kartus per dieną (atsižvelgiant į skirtingus mitybos poreikius));
  • Erdvę poilsiui (atsinešus savo miegmaišį bus galima numigti tam skirtoje ramioje zonoje).

Pranešėjai

Kad pasiruošimas dirbti rinkimų temomis būtų sklandensis, savo įžvalgomis renginyje dalinsis Daiva Jakaitė, Europos Parlamento biuro Lietuvoje vadovė ir Arnoldas Pranckevičius, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas.

Mentorių sąrašas

Elijus Čivilis - Už valstybės informacinių išteklių infrastruktūros konsolidavimą ir valdymo optimizavimą atsakingas ekonomikos ir inovacijų viceministras, beveik 10 metų ėjo įvairaus lygmens vadovaujančias pareigas IBM padaliniuose.

Augustinas Paukštė - Augustinas atstovauja jaunesniajai Lietuvos grafikos dizainerių kartai. Įvairūs jo įkurtos studijos darbai buvo įvertinti Brand Impact Awards, A’Design Awards, Baltic Best ir Adrenalino reklamos festivaliuose. Augustinas taip pat prisideda prie Lietuvos kūrybininkų bendruomenės, organizuodamas Creativity Scouting renginius.

Jonas Lekevičius - Jonas yra nepriklausomas vartotojo sąsajos dizaineris ir programuotojas. Anksčiau dirbęs Treatwell produktų dizaino vadovu, vienas iš Lemon Labs bendraįkūrėjų, yra sukūręs dizainą daugiau nei 30-iai programėlių bei išleidęs ∞ Loop žaidimą, turintį daugiau nei 50 milijonų žaidėjų.

Audrius Zujus - Audrius yra “Baltijos Pažangių Technologijų Instituto” technologijų vadovas, AI Meetup Group įkūrėjas, dirbantis “Digital" inovacijų, VR ir AI srityse.

Justina Muralytė - Strategė dizaino agentūroje FOLK. Kitaip tariant, kairysis dizaino pusrutulis, kasdien savo darbe jungianti politikos mokslų išsilavinimą, ekstremalų polinkį į pagrįstumą, įvairiasluoksnę profesinę ir akademinę patirtį bei intensyvias treniruotes kompleksišką verčiant paprastu.

Justinas Jautžemis - Justinas turi 7 metus patirties rinkodaros strategijos, inovacijų ir skaitmeninių medijų planavimo rolėse Londone ir Vilniuje. Jis taip pat yra World Future Society narys bei dažnas pranešėjas konferencijose.