skip to content

 
 
 

Jaunimui

 

Euroscola konkursas

Euromed dalyviai plenarinėje salėjeGrupinė visų Euroscola dalyvių nuotrauka EP plenarinėje sesijoje Strasbūre
Euromed dalyviai plenarinėje salėje

Konkursas, skirtas 16-18 m. moksleiviams, kurio laimėtojai kviečiamei dalyvauti tarptautinėje sesijoje Europos Parlamente Strasbūre. Atrankiniai konkursai vyksta kiekvieną rudenį (o kartais ir dažniau). Dalyvaukite!

Plačiau apie Euroscola konkursus...
 

Stažuotės ir darbas

Kokias stažuotes ir kam siūlo Europos Parlamentas? Kaip ir kada teikti paraiškas? Kur ieškoti informacijos apie įsidarbinimą ES institucijose?

Visi atsakymai čia...
 

Europos Karolio Didžiojo jaunimo premija

Europos Karolio Didžiojo jaunimo premijos tikslas – ugdyti jaunimo sąmoningumą Europos klausimais ir skatinti jo dalyvavimą Europos integracijos projektuose. Šia premija apdovanojami jaunimo vykdomi projektai, kuriais ugdomas tarpusavio supratimas, skatinama puoselėti bendrą Europos tapatybės jausmą, praktiškai parodoma, kaip europiečiai gyvena kartu kaip viena bendruomenė. Kvietimas teikta paraiškas premijai skelbiamas metų pabaigoje. Laimėtojai paaiškėja pavasarį.

Plačiau apie premiją ir konkursą
 

Europos informacijos centras

Rašote diplominį darbą su Europos Sąjunga susijusia tema? Ruošiatės egzaminui iš Europos istorijos? Norite pasirengti EPSO testui? Užsukite į Informacijos centrą - čia rasite naudingų knygų ir informacijos šaltinių.

Plačiau apie Europos informacijos centrą