Arnaldo FORLANI : 3-ти парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член

Национални партии 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Democrazia cristiana (Италия)

Заместник 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Комисия по бюджетен контрол
  • 15-01-1992 / 30-01-1992 : Комисия по външни работи и сигурност