Valéry GISCARD d'ESTAING : 3-ти парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 25-07-1989 / 11-12-1991 : Група на либералите, демократите и реформаторите - Председател
  • 12-12-1991 / 09-06-1993 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член

Национални партии 

  • 25-07-1989 / 09-06-1993 : Union pour la démocratie française (Франция)

членове 

  • 15-12-1989 / 14-01-1992 : Комисия по институционални въпроси
  • 15-01-1992 / 09-06-1993 : Комисия по икономически и парични въпроси и индустриална политика
  • 27-04-1992 / 09-06-1993 : Подкомисия по парични въпроси

Заместник 

  • 26-07-1989 / 13-12-1989 : Комисия по институционални въпроси
  • 15-01-1992 / 23-04-1993 : Комисия по институционални въпроси