Alonso José PUERTA : 4-ти парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 19-07-1994 / 05-01-1995 : Конфедеративна група на Европейската обединена левица - Председател
  • 06-01-1995 / 19-07-1999 : Конфедеративна група на Европейската обединена левица/Северна зелена левица - Председател

Национални партии 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Izquierda Unida-Iniciativa per Catalunya (Испания)

членове 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Комисия по институционални въпроси
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Делегация за връзки с Русия
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Делегация за връзки с Русия
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Делегация за връзки със страните от Южна Америка и МЕРКОСУР
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Комисия по институционални въпроси
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Делегация за връзки със страните от Южна Америка и МЕРКОСУР
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Делегация за връзки със страните от Южна Америка и МЕРКОСУР

Заместник 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Комисия по външни работи, сигурност и отбранителна политика
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Подкомисия по сигурност и разоръжаване
  • 09-02-1996 / 15-01-1997 : Комисия по транспорт и туризъм
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Комисия по транспорт и туризъм