Pavlos SARLIS : 4-ти парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член

Национални партии 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Νέα Δημοκρατία (Гърция)

членове 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Комисия по транспорт и туризъм
  • 30-09-1994 / 15-01-1997 : Комисия по бюджетен контрол
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Делегация за връзки с Югоизточна Европа
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Делегация за връзки с Югоизточна Европа
  • 14-12-1995 / 17-07-1996 : Временна анкетна комисия по транзитния режим на Общността
  • 18-07-1996 / 13-03-1997 : Временна анкетна комисия по транзитния режим на Общността
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Делегация за връзки с Югоизточна Европа
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Комисия по транспорт и туризъм
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Комисия по бюджетен контрол
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Делегация за връзки с Югоизточна Европа
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Делегация за връзки с Югоизточна Европа

Заместник 

  • 21-07-1994 / 29-09-1994 : Комисия по бюджетен контрол
  • 29-09-1994 / 15-01-1997 : Комисия по външни работи, сигурност и отбранителна политика
  • 10-10-1994 / 15-01-1997 : Подкомисия по сигурност и разоръжаване
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Комисия по външни работи, сигурност и отбранителна политика
  • 22-04-1997 / 19-07-1999 : Подкомисия по сигурност и разоръжаване