Filippos PIERROS : 3-ти парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член

Национални партии 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Νέα Δημοκρατία (Гърция)

членове 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Комисия по енергетика, изследвания и технологии
  • 11-06-1990 / 17-02-1991 : Делегация за връзки с България, Румъния и Албания
  • 11-06-1990 / 14-01-1992 : Комисия по Правилника за дейността, проверката на пълномощия и имунитетите
  • 19-11-1990 / 14-01-1992 : Делегация за връзки със страните от Централна Америка и Мексико
  • 18-02-1991 / 10-06-1991 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕИО-Турция
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Делегация за връзки с Финландия
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Комисия по икономически и парични въпроси и индустриална политика
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Комисия по Правилника за дейността, проверката на пълномощия и имунитетите
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕО-Финландия
  • 12-03-1993 / 18-07-1994 : Комисия по енергетика, изследвания и технологии
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Финландия