Dorothee PIERMONT : 3-ти парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 25-07-1989 / 24-09-1989 : Група на Зелените в Европейския парламент - Член
  • 25-09-1989 / 18-07-1994 : Група Дъга в Европейския парламент - Член

Национални партии 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Bündnis 90/die Grünen (Германия)

членове 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Комисия по политически въпроси
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Делегация за връзки с Австралия и Нова Зеландия
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Делегация за връзки със страните от Централна Америка и Мексико
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Комисия по граждански свободи и вътрешни работи
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Делегация за връзки със страните от Централна Америка и Мексико
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Делегация за връзки със страните от Централна Америка и Мексико