Didier H.M.F. ANGER : 3-ти парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 25-07-1989 / 10-12-1991 : Група на Зелените в Европейския парламент - Член

Национални партии 

  • 25-07-1989 / 10-12-1991 : Les Verts-Europe-Ecologie (Франция)

Заместник-председател 

  • 16-04-1991 / 10-12-1991 : Комисия по енергетика, изследвания и технологии

членове 

  • 26-07-1989 / 16-04-1991 : Комисия по енергетика, изследвания и технологии
  • 26-07-1989 / 10-12-1991 : Делегация за връзки с Швеция, Финландия, Исландия и Северния съвет

Заместник 

  • 26-07-1989 / 10-12-1991 : Комисия по регионална политика и регионално планиране