Giovanni GORIA : 3-ти парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 25-07-1989 / 25-02-1991 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член на бюрото
  • 26-02-1991 / 13-04-1991 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член

Национални партии 

  • 25-07-1989 / 13-04-1991 : Democrazia cristiana (Италия)

Председател 

  • 26-07-1989 / 17-02-1991 : Комисия по политически въпроси

членове 

  • 18-02-1991 / 13-04-1991 : Комисия по политически въпроси

Заместник 

  • 26-07-1989 / 13-04-1991 : Комисия по институционални въпроси