Giulio Cesare GALLENZI : 3-ти парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член

Национални партии 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Democrazia cristiana (Италия)

Заместник-председател 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Делегация за връзки със Съюза на съветските социалистически републики
  • 05-02-1992 / 10-02-1993 : Делегация за връзки с републиките от Общността на независимите държави (ОНД)
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Делегация за връзки с републиките от Общността на независимите държави (ОНД)
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Делегация за връзки с републиките от Общността на независимите държави (ОНД)

членове 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Комисия по икономически и парични въпроси
  • 19-01-1990 / 14-01-1992 : Комисия по външноикономически отношения
  • 15-01-1992 / 04-02-1992 : Делегация за връзки с републиките от Общността на независимите държави (ОНД)
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Комисия по външноикономически отношения

Заместник 

  • 26-07-1989 / 18-01-1990 : Комисия по външноикономически отношения
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Комисия по околна среда, здравеопазване и защита на потребителите
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Делегация за връзки с Албания, България и Румъния
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Комисия по икономически и парични въпроси и индустриална политика
  • 28-01-1992 / 18-07-1994 : Подкомисия по сигурност и разоръжаване
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Делегация за връзки с Албания, България и Румъния
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Делегация за връзки с Албания, България и Румъния