Marie-Christine AULAS : 3-ти парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 25-07-1989 / 10-12-1991 : Група на Зелените в Европейския парламент - Член

Национални партии 

  • 25-07-1989 / 10-12-1991 : Les Verts-Europe-Ecologie (Франция)

Заместник-председател 

  • 26-07-1989 / 10-12-1991 : Комисия по развитие и сътрудничество

членове 

  • 15-09-1989 / 12-09-1990 : Членове на Европейския парламент в Съвместната асамблея на Споразумението между държавите от Африка, Карибите и Тихоокеанския басейн и ЕИО (АКТБ-ЕИО)
  • 13-09-1990 / 12-09-1991 : Членове на Европейския парламент в Съвместната асамблея на Споразумението между държавите от Африка, Карибите и Тихоокеанския басейн и ЕИО (АКТБ-ЕИО)
  • 13-09-1991 / 10-12-1991 : Членове на Европейския парламент в Съвместната асамблея на Споразумението между АКТБ и ЕИО (АКТБ-ЕИО)

Заместник 

  • 26-07-1989 / 10-12-1991 : Комисия по политически въпроси