Luis Filipe Pais BEIRÔCO : 3-ти парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член

Национални партии 

  • 25-07-1989 / 30-09-1993 : Partido do Centro Democrático Social (Португалия)
  • 01-10-1993 / 18-07-1994 : sem partido (Португалия)

Заместник-председател 

  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Комисия по граждански свободи и вътрешни работи

членове 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Комисия по институционални въпроси
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Комисия по институционални въпроси
  • 16-01-1992 / 10-02-1993 : Делегация за връзки с държавите от Персийския залив
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Делегация за връзки с държавите от Персийския залив
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Делегация за връзки с държавите от Персийския залив

Заместник 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Комисия по икономически и парични въпроси
  • 28-01-1992 / 18-07-1994 : Подкомисия по сигурност и разоръжаване
  • 11-03-1992 / 10-02-1993 : Делегация за връзки с Норвегия
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕО-Норвегия
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Норвегия