Juan María BANDRÉS MOLET : 3-ти парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 25-07-1989 / 25-04-1993 : Група на Зелените в Европейския парламент - Ковчежник
  • 26-04-1993 / 18-07-1994 : Група на Зелените в Европейския парламент - Член

Национални партии 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Izquierda de los Pueblos (Испания)

членове 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Комисия по институционални въпроси
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Комисия по правни въпроси и права на гражданите
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Делегация за връзки със страните от Южна Америка
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Делегация за връзки със страните от Южна Америка
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Комисия по правни въпроси и права на гражданите
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Делегация за връзки със страните от Южна Америка
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Делегация за връзки със страните от Южна Америка