Max GALLO : 3-ти парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Група на социалистите - Член
  • 21-04-1993 / 07-07-1993 : Група на Партията на европейските социалисти - Член
  • 08-07-1993 / 18-07-1994 : Независими

Национални партии 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Parti socialiste (Франция)

членове 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Комисия по младежта, културата, образованието, медиите и спорта
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Делегация за връзки със Съюза на съветските социалистически републики