Bernard ANTONY : 4-ти парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Независими

Национални партии 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Front national (Франция)

членове 

  • 21-07-1994 / 20-09-1995 : Членове на Европейския парламент в Съвместната асамблея на Споразумението между държавите от Африка, Карибите и Тихоокеанския басейн и Европейския съюз (АКТБ-ЕС)
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Комисия по развитие и сътрудничество
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Турция
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Турция
  • 21-09-1995 / 15-01-1997 : Членове на Европейския парламент в Съвместната асамблея на Споразумението между държавите от Африка, Карибите и Тихоокеанския басейн и Европейския съюз (АКТБ-ЕС)
  • 16-01-1997 / 01-10-1997 : Членове на Европейския парламент в Съвместната асамблея на Споразумението между държавите от Африка, Карибите и Тихоокеанския басейн и Европейския съюз (АКТБ-ЕС)
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Комисия по развитие и сътрудничество
  • 02-10-1997 / 19-07-1999 : Членове на Европейския парламент в Съвместната асамблея на Споразумението между държавите от Африка, Карибите и Тихоокеанския басейн и Европейския съюз (АКТБ-ЕС)

Заместник 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Комисия по социални въпроси и заетост
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Комисия по външни работи, сигурност и отбранителна политика
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Подкомисия по сигурност и разоръжаване
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Подкомисия по правата на човека