Yvan M. BLOT : 4-ти парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Независими

Национални партии 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Front national (Франция)

членове 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Комисия по институционални въпроси
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Полша
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Полша
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Делегация за връзки с Русия
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Комисия по външноикономически отношения
  • 14-10-1997 / 30-11-1997 : Делегация за връзки с Русия
  • 01-12-1997 / 23-02-1999 : Делегация в Комитета за парламентарно сътрудничество ЕС-Русия
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Делегация в Комитета за парламентарно сътрудничество ЕС-Русия

Заместник 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Комисия по икономически и парични въпроси и индустриална политика
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Комисия по бюджетите
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Комисия по икономически и парични въпроси и индустриална политика
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Подкомисия по парични въпроси