Hans-Günter SCHODRUCH : 3-ти парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 25-07-1989 / 10-12-1990 : Техническа група на европейската десница - Член
  • 11-12-1990 / 01-06-1993 : Техническа група на европейската десница - Заместник-председател
  • 02-06-1993 / 18-07-1994 : Техническа група на европейската десница - Заместник-председател

Национални партии 

  • 25-07-1989 / 17-02-1991 : Die Republikaner (Германия)
  • 18-02-1991 / 18-07-1994 : parteilos (Германия)

членове 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Комисия по бюджетен контрол
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Комисия по транспорт и туризъм
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Делегация за връзки с Китайската народна република
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Делегация за връзки с Китайската народна република
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Комисия по бюджетен контрол
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Делегация за връзки с Китайската народна република
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Делегация за връзки с Китайската народна република