Juan Antonio GANGOITI LLAGUNO : 3-ти парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 25-07-1989 / 08-07-1990 : Независими
  • 09-07-1990 / 07-07-1992 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член

Национални партии 

  • 25-07-1989 / 07-07-1992 : Coalición Nacionalista (Испания)

членове 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Комисия по младежта, културата, образованието, медиите и спорта
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Делегация за връзки с Кипър
  • 15-01-1992 / 07-07-1992 : Комисия по икономически и парични въпроси и индустриална политика
  • 15-01-1992 / 07-07-1992 : Делегация за връзки с Полша

Заместник 

  • 26-07-1989 / 12-09-1989 : Комисия по икономически и парични въпроси
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Комисия по институционални въпроси
  • 15-01-1992 / 07-07-1992 : Комисия по институционални въпроси
  • 28-01-1992 / 07-07-1992 : Подкомисия по рибно стопанство
  • 11-03-1992 / 07-07-1992 : Делегация за връзки с Исландия