Jannis SAKELLARIOU : 2-ри парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Група на социалистите - Член

Национални партии 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Германия)

членове 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Комисия по регионална политика и регионално планиране
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Делегация за връзки със страните от Централна Америка и групата Контадора
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Делегация за връзки със страните от Централна Америка и групата Контадора
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Делегация за връзки със страните от Централна Америка и групата Контадора
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Комисия по регионална политика и регионално планиране
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Делегация за връзки със страните от Централна Америка и групата Контадора

Заместник 

  • 26-07-1984 / 11-09-1984 : Комисия по транспорт
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Комисия по социални въпроси и заетост
  • 12-09-1984 / 20-01-1987 : Комисия по земеделие, рибно стопанство и хранителни продукти
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Комисия по петициите
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Комисия по земеделие, рибно стопанство и развитие на селските райони
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Комисия по социални въпроси и заетост