Günter RINSCHE : 4-ти парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 19-07-1994 / 27-07-1994 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член
  • 28-07-1994 / 19-07-1999 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член на бюрото

Национални партии 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Германия)

Председател 

  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Делегация за връзки с държавите-членки на АСЕАН, Югоизточна Азия и Република Корея
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Делегация за връзки с държавите-членки на АСЕАН, Югоизточна Азия и Република Корея
  • 30-01-1997 / 13-10-1997 : Делегация за връзки с държавите-членки на АСЕАН, Югоизточна Азия и Република Корея
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Делегация за връзки с държавите-членки на АСЕАН, Югоизточна Азия и Република Корея
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Делегация за връзки с държавите-членки на АСЕАН, Югоизточна Азия и Република Корея

членове 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Комисия по външни работи, сигурност и отбранителна политика
  • 16-01-1997 / 29-01-1997 : Делегация за връзки с държавите-членки на АСЕАН, Югоизточна Азия и Република Корея
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Комисия по външни работи, сигурност и отбранителна политика

Заместник 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Комисия по икономически и парични въпроси и индустриална политика
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Комисия по икономически и парични въпроси и индустриална политика