Jens-Peter BONDE : 6-ти парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 20-07-2004 / 05-12-2004 : Група Независимост/Демокрация - Съпредседател
  • 06-12-2004 / 08-05-2008 : Група Независимост/Демокрация - Председател

Национални партии 

  • 20-07-2004 / 08-05-2008 : JuniBevægelsen - Mod Unionen (Дания)

Заместник-председател 

  • 21-09-2004 / 08-05-2008 : Делегация за връзки с Швейцария, Исландия и Норвегия и в Съвместния парламентарен комитет на Европейското икономическо пространство (ЕИП)

членове 

  • 20-07-2004 / 12-12-2006 : Председателски съвет
  • 21-07-2004 / 14-01-2007 : Комисия по конституционни въпроси
  • 15-09-2004 / 20-09-2004 : Делегация за връзки с Швейцария, Исландия и Норвегия и в Съвместния парламентарен комитет на Европейското икономическо пространство (ЕИП)
  • 13-12-2006 / 08-05-2008 : Председателски съвет
  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Комисия по конституционни въпроси
  • 31-01-2007 / 08-05-2008 : Комисия по конституционни въпроси

Заместник 

  • 21-07-2004 / 14-01-2007 : Комисия по бюджетен контрол
  • 14-10-2004 / 08-06-2005 : Временна комисия по политически предизвикателства и бюджетни средства на разширения Съюз между 2007 и 2013 г.
  • 22-09-2006 / 14-01-2007 : Комисия по вътрешен пазар и защита на потребителите
  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Комисия по бюджетен контрол
  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Комисия по вътрешен пазар и защита на потребителите
  • 31-01-2007 / 07-10-2007 : Комисия по вътрешния пазар и защита на потребителите
  • 31-01-2007 / 08-05-2008 : Комисия по бюджетен контрол
  • 31-01-2007 / 08-05-2008 : Комисия по околна среда, обществено здраве и безопасност на храните
  • 06-12-2007 / 08-05-2008 : Комисия по вътрешния пазар и защита на потребителите

all-activities 

Участие в пленарните заседания 
Речи по време на пленарната сесия и писмени декларации, свързани с пленарните разисквания. Член 204 и член 171, параграф 11

Предложения за резолюции 
Членовете на ЕП могат да внасят индивидуални предложения за резолюция по въпроси, попадащи в сферата на дейност на ЕС. Предложенията се изпращат на компетентната комисия за разглеждане. Член 143

Парламентарни въпроси 
Въпросите с искане за устен отговор могат да бъдат внасяни от комисия, политическа група или най-малко 5% от членовете на Парламента. Адресатите са други институции на ЕС. Председателският съвет решава дали въпросите да бъдат включени в окончателния проект на дневен ред на дадено пленарно заседание и в какъв ред. Член 128

Писмени декларации (до 16 януари 2017 г.) 
**От 16 януари 2017 г. този инструмент не съществува**. Писмената декларация беше инициатива по въпрос, попадащ в сферата на компетентност на ЕС. Членовете на ЕП можеха да я подпишат в срок от три месеца.

Писмена декларация on a time limit of 8 hours for the transport of live animals EN  
- P6_DCL(2004)0060 - Отпаднала  
Gitte SEEBERG , Jens-Peter BONDE , Friedrich-Wilhelm GRAEFE zu BARINGDORF , James NICHOLSON , Janusz WOJCIECHOWSKI  
Дата на внасяне : 15-12-2004
Срок : 15-03-2005
Брой подписали : 231 - 15-03-2005

Списък на присъствалите 
Настоящият присъствен списък е извлечение от протоколите на пленарните заседания на шестия парламентарен мандат Информацията в него е предоставена единствено с ориентировъчна цел и обхваща мандата на члена на ЕП в Европейския парламент. Това са необработени данни, които не включват корекции за отсъствия по уважителни причини поради заболяване, отпуск по майчинство / бащинство, участие в разрешена дейност на парламентарна делегация и др.