Manuel GARCÍA AMIGO : 3-ти парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 25-07-1989 / 20-01-1992 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член
  • 21-01-1992 / 18-07-1994 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Заместник-председател

Национални партии 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Partido Popular (Испания)

членове 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Комисия по правни въпроси и права на гражданите
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Делегация за връзки с Австрия
  • 15-01-1992 / 30-10-1992 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕО-Австрия
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Комисия по правни въпроси и права на гражданите
  • 30-10-1992 / 10-02-1993 : Делегация за връзки с Швеция
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕО-Швеция
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Швеция