The Lord O'HAGAN : 3-ти парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 25-07-1989 / 30-04-1992 : Група на Европейските демократи - Член
  • 01-05-1992 / 02-05-1994 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член

Национални партии 

  • 25-07-1989 / 02-05-1994 : Conservative and Unionist Party (Обединено кралство)

членове 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Комисия по социални въпроси, заетост и работна среда
  • 21-01-1991 / 14-01-1992 : Комисия по правата на жените
  • 18-02-1991 / 14-01-1992 : Делегация за връзки със страните от Южна Азия и Южноазиатската асоциация за регионално сътрудничество (СААРК)
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Делегация за връзки със страните от Южна Азия и Южноазиатската асоциация за регионално сътрудничество (СААРК)
  • 15-01-1992 / 12-10-1993 : Комисия по социални въпроси, заетост и работна среда
  • 15-01-1992 / 30-01-1994 : Комисия по правата на жените
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Делегация за връзки със страните от Южна Азия и Южноазиатската асоциация за регионално сътрудничество (СААРК)
  • 01-02-1994 / 02-05-1994 : Делегация за връзки със страните от Южна Азия и Южноазиатската асоциация за регионално сътрудничество (СААРК)

Заместник 

  • 26-07-1989 / 20-01-1991 : Комисия по околна среда, здравеопазване и защита на потребителите
  • 15-01-1992 / 20-01-1992 : Комисия по енергетика, изследвания и технологии
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Делегация за връзки със страните от Централна Америка и Мексико
  • 15-01-1992 / 02-05-1994 : Комисия по развитие и сътрудничество
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Делегация за връзки със страните от Централна Америка и Мексико
  • 01-02-1994 / 02-05-1994 : Делегация за връзки със страните от Централна Америка и Мексико