Niall ANDREWS : 3-ти парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Група на Европейския демократичен алианс - Член

Национални партии 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Fianna Fáil Party (Ирландия)

членове 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Комисия по развитие и сътрудничество
  • 27-07-1989 / 12-09-1990 : Членове на Европейския парламент в Съвместната асамблея на Споразумението между държавите от Африка, Карибите и Тихоокеанския басейн и ЕИО (АКТБ-ЕИО)
  • 13-09-1990 / 12-09-1991 : Членове на Европейския парламент в Съвместната асамблея на Споразумението между държавите от Африка, Карибите и Тихоокеанския басейн и ЕИО (АКТБ-ЕИО)
  • 13-09-1991 / 14-01-1992 : Членове на Европейския парламент в Съвместната асамблея на Споразумението между АКТБ и ЕИО (АКТБ-ЕИО)
  • 15-01-1992 / 17-09-1992 : Членове на Европейския парламент в Съвместната асамблея на Споразумението между държавите от Африка, Карибите и Тихоокеанския басейн и Европейската икономическа общност (АКТБ-ЕИО)
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Комисия по развитие и сътрудничество
  • 18-09-1992 / 16-09-1993 : Членове на Европейския парламент в Съвместната асамблея на Споразумението между държавите от Африка, Карибите и Тихоокеанския басейн и Европейската икономическа общност (АКТБ-ЕИО)
  • 17-09-1993 / 18-07-1994 : Членове на Европейския парламент в Съвместната асамблея на Споразумението между държавите от Африка, Карибите и Тихоокеанския басейн и Европейската икономическа общност (АКТБ-ЕИО)

Заместник 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Комисия по социални въпроси, заетост и работна среда
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Комисия по социални въпроси, заетост и работна среда
  • 13-02-1992 / 10-02-1993 : Делегация за връзки с Естония, Латвия и Литва
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Делегация за връзки с Естония, Латвия и Литва
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Делегация за връзки с Естония, Латвия и Литва