Niall ANDREWS : 4-ти парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Група на Европейския демократичен алианс - Член
  • 05-07-1995 / 19-07-1999 : Група на Съюза за Европа - Член

Национални партии 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Fianna Fáil Party (Ирландия)

Заместник-председател 

  • 16-01-1997 / 01-10-1997 : Членове на Европейския парламент в Съвместната асамблея на Споразумението между държавите от Африка, Карибите и Тихоокеанския басейн и Европейския съюз (АКТБ-ЕС)
  • 27-10-1997 / 19-07-1999 : Членове на Европейския парламент в Съвместната асамблея на Споразумението между държавите от Африка, Карибите и Тихоокеанския басейн и Европейския съюз (АКТБ-ЕС)

членове 

  • 21-07-1994 / 20-09-1995 : Членове на Европейския парламент в Съвместната асамблея на Споразумението между държавите от Африка, Карибите и Тихоокеанския басейн и Европейския съюз (АКТБ-ЕС)
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Комисия по развитие и сътрудничество
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Делегация за връзки с Южна Африка
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Делегация за връзки с Южна Африка
  • 21-09-1995 / 15-01-1997 : Членове на Европейския парламент в Съвместната асамблея на Споразумението между държавите от Африка, Карибите и Тихоокеанския басейн и Европейския съюз (АКТБ-ЕС)
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Комисия по развитие и сътрудничество
  • 02-10-1997 / 27-10-1997 : Членове на Европейския парламент в Съвместната асамблея на Споразумението между държавите от Африка, Карибите и Тихоокеанския басейн и Европейския съюз (АКТБ-ЕС)

Заместник 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Комисия по граждански свободи и вътрешни работи
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Подкомисия по правата на човека
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Комисия по граждански свободи и вътрешни работи