Bouke BEUMER : 3-ти парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член на бюрото

Национални партии 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Christen Democratisch Appèl (Нидерландия)

Председател 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Комисия по икономически и парични въпроси
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Комисия по икономически и парични въпроси и индустриална политика

членове 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Делегация за връзки с Япония
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Делегация за връзки с Япония
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Делегация за връзки с Япония
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Делегация за връзки с Япония

Заместник 

  • 26-07-1989 / 12-10-1990 : Комисия по околна среда, здравеопазване и защита на потребителите
  • 12-10-1990 / 14-01-1992 : Комисия по социални въпроси, заетост и работна среда
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Комисия по енергетика, изследвания и технологии
  • 11-03-1992 / 10-02-1993 : Делегация за връзки с Швеция
  • 27-04-1992 / 18-07-1994 : Подкомисия по парични въпроси
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕО-Швеция
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Швеция