Jaak H.-A. VANDEMEULEBROUCKE : 4-ти парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 19-07-1994 / 20-07-1994 : Група на Европейския радикален алианс - Член
  • 21-07-1994 / 14-10-1998 : Група на Европейския радикален алианс - Ковчежник

Национални партии 

  • 19-07-1994 / 14-10-1998 : Volksunie (Белгия)

членове 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Комисия по социални въпроси и заетост
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Делегация за връзки с държавите-членки на АСЕАН, Югоизточна Азия и Република Корея
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Делегация за връзки с държавите-членки на АСЕАН, Югоизточна Азия и Република Корея
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Словашка република
  • 16-01-1997 / 14-10-1998 : Комисия по заетостта и социалните въпроси
  • 16-01-1997 / 14-10-1998 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Кипър

Заместник 

  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Временна комисия по заетостта
  • 21-07-1994 / 14-09-1995 : Комисия по външни работи, сигурност и отбранителна политика
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Комисия по Правилника за дейността, проверката на пълномощия и имунитетите
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Подкомисия по сигурност и разоръжаване
  • 14-09-1995 / 15-01-1997 : Комисия по земеделие и развитие на селските райони
  • 23-04-1996 / 17-07-1996 : Временна анкетна комисия по транзитния режим на Общността
  • 18-07-1996 / 13-03-1997 : Временна анкетна комисия по транзитния режим на Общността
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Делегация за връзки с държавите-членки на АСЕАН, Югоизточна Азия и Република Корея
  • 16-01-1997 / 14-10-1998 : Комисия по регионална политика
  • 16-01-1997 / 14-10-1998 : Комисия по Правилника за дейността, проверката на пълномощия и имунитетите
  • 16-01-1997 / 14-10-1998 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Румъния
  • 14-10-1997 / 14-10-1998 : Делегация за връзки с държавите-членки на АСЕАН, Югоизточна Азия и Република Корея