Pedro Miguel de SANTANA LOPES : 2-ри парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 14-09-1987 / 24-07-1989 : Група на либералите, демократите и реформаторите - Член

Национални партии 

  • 14-09-1987 / 24-07-1989 : Partido Social Democrata (Португалия)

Заместник-председател 

  • 14-10-1987 / 24-07-1989 : Комисия по политически въпроси

членове 

  • 16-12-1987 / 13-03-1989 : Делегация за връзки със страните от Централна Америка и групата Контадора

Заместник 

  • 14-10-1987 / 24-07-1989 : Комисия по транспорт и туризъм