Manuel dos SANTOS MACHADO : 2-ри парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 14-09-1987 / 24-07-1989 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член

Национални партии 

  • 14-09-1987 / 24-07-1989 : Partido do Centro Democrático Social (Португалия)

членове 

  • 14-10-1987 / 24-07-1989 : Комисия по регионална политика и регионално планиране
  • 26-10-1987 / 24-07-1989 : Делегация за връзки с Малта

Заместник 

  • 26-10-1987 / 24-07-1989 : Комисия по външноикономически отношения