Tommaso ROSSI : 2-ри парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 28-01-1985 / 24-07-1989 : Група на комунистите и съмишлениците - Член

Национални партии 

  • 28-01-1985 / 24-07-1989 : Partito comunista italiano (Италия)

членове 

  • 11-02-1985 / 20-01-1987 : Комисия по земеделие, рибно стопанство и хранителни продукти
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Комисия по земеделие, рибно стопанство и развитие на селските райони
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Делегация за връзки с Малта