Konstantina PANTAZI : 2-ри парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Група на социалистите - Член

Национални партии 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Πανελλήνιο Σοσιαλιστικό Κίνημα (Гърция)

членове 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Комисия по развитие и сътрудничество
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Комисия по правата на жените
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Комисия по правата на жените
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Комисия по развитие и сътрудничество

Заместник 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Комисия по външноикономически отношения
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Комисия по бюджетите